Atribuită Anunț de participare

Servicii de dezinfecție

Număr anunț
CN1025918
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.031.120 RON
Valoare atribuită
2.031.120 RON
Data publicării
05.11.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1067288
Termen limită
15.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 217-531691
Documentație de atribuire
DF1099288

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
IGIENA SERV SRL CUI RO 12250620
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.031.120 RON

din 2.031.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.