Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

„ Achiziția de echipamente mobile IT pentru uz școlar cu conexiune la internet necesare facilitării activităților didactice la distanță, Oras Rasnov,Jud.Brasov.”

Număr anunț
CN1025898
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802.580,80 RON
Valoare atribuită
787.479 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
05.11.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1050078
Termen limită
15.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 217-529883
Documentație de atribuire
DF1099116

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

787.479 RON

din 802.580,80 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 15.101,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.