Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 97,4% sub estimat

Anvelope, camere şi manşoane

Număr anunț
SCN1070870
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.456,40 RON
Valoare atribuită
1.988,98 RON 97,4% sub estimat
Data publicării
02.07.2020 07:57
Anunț de atribuire
SCNA1044053
Termen limită
03.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1088057

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296

Valoare atribuită

1.988,98 RON

din 75.456,40 RON estimat 97,4%

Adjudecat la 2,6% din estimat · economie 73.467,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.