Atribuită
Anunț de participare
Furnizare oxigen medical, inchiriere, verificare si reparatii butelii oxigen medical
- Număr anunț
- CN1025980
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.713.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.277.113 RON
- Data publicării
- 07.11.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1053296
- Termen limită
- 15.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 218-534671
- Documentație de atribuire
- DF1099341
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini oxigen SAJT.pdf.p7s
- Clauze obligatori AC si CS OXIGEN SAJTIMIS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1099341.pdf
- Formulare oxigen-SAJT.doc.p7s
- Instructiuni ofertanti oxigen SAJT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Valoare atribuită
3.277.113 RON
din 1.713.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro