Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,3% sub estimat

pachet software

Număr anunț
SCN1071007
Autoritate contractantă
Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
Furnizor / câștigător
COST ITECH SERVICES SRL (CUI 28440397)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.945,47 RON
Valoare atribuită
17.890 RON 10,3% sub estimat
Data publicării
03.07.2020 13:43
Anunț de atribuire
SCNA1041848
Termen limită
15.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1088366

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

17.890 RON

din 19.945,47 RON estimat 10,3%

Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 2.055,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.