Anulată Anunț de participare

Contracte de furnizare autoutilitare prin Programul RABLA 2020, autoutilitare furgon si autoturisme electrice finanțare Program Rabla Plus

Număr anunț
CN1025949
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
Cod CPV
34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.130.420,17 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
06.11.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1050278
Termen limită
07.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 218-534662
Documentație de atribuire
DF1099468

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 2.130.420,17 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT I - Autoutilitară prin Programul RABLA 2020 630.252,10 RON Anulat
2 LOT II - Autoutilitară 630.252,10 RON Anulat
3 LOT III - Autoutilitară VAN 63.025,21 RON Anulat
4 LOT IV - Autoutilitară furgon 521.008,40 RON Anulat
5 LOT V - Autoturism electric Finantare Program Rabla Plus 285.882,36 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ATP MOTORS RO SRL CUI RO 22315700

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.