Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,3% sub estimat

„Furnizarea de carburanți auto prin intermediul bonurilor valorice”, pentru: Consiliul Județean Gorj, Centrul Militar Județean Gorj și Inspectoratul pentru Situații de Urgență “Lt. Col. D. Petrescu” al Județului Gorj

Număr anunț
SCN1070959
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171.697,68 RON
Valoare atribuită
126.489,24 RON 26,3% sub estimat
Data publicării
03.07.2020 08:39
Anunț de atribuire
SCNA1041870
Termen limită
16.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1088180

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022

Valoare atribuită

126.489,24 RON

din 171.697,68 RON estimat 26,3%

Adjudecat la 73,7% din estimat · economie 45.208,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.