Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de intretinere a ascensoarelor – Reparatie ascensor din C-tin. Nacu, nr. 3, sector 2
- Număr anunț
- SCN1070956
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- OTIS LIFT SRL (CUI 7782044)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.928 RON
- Valoare atribuită
- 29.900 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2020 08:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1043958
- Termen limită
- 21.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088260
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OTIS LIFT SRL CUI RO 7782044
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ASCENSOARE CONCEPT SRL CUI 35691049
Valoare atribuită
29.900 RON
din 29.928 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.