Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat

FURNIZARE Echipamente laboratoare pentru Facultatea de Stiinte Aplicate si Inginerie

Număr anunț
CN1022424
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
721.076,40 RON
Valoare atribuită
569.277 RON 21,1% sub estimat
Data publicării
04.07.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1044545
Termen limită
07.08.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 128-312627
Documentație de atribuire
DF1088032

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

569.277 RON

din 721.076,40 RON estimat 21,1%

Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 151.799,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.