Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,4% sub estimat
Calculatoare Desktop cu licenta -20 buc
- Număr anunț
- SCN1071085
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.478,99 RON
- Valoare atribuită
- 80.500 RON 17,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2020 15:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1041025
- Termen limită
- 20.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088480
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 14399840
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
S&H SECURITY SOLUTIONS SRL CUI 34434616
Valoare atribuită
80.500 RON
din 97.478,99 RON estimat
17,4%
Adjudecat la 82,6% din estimat · economie 16.978,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.