Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Echipamente IT – Laptop (licență inclusă) + Imprimantă scaner ” pentru proiectul „Venus – Împreună pentru o viață în siguranță!„ – POCU 465/4/4/128038 – DGAS CRAIOVA partener

Număr anunț
SCN1071059
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială Craiova (CUI 36884072)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.873,51 RON
Valoare atribuită
10.788,72 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
06.07.2020 11:00
Anunț de atribuire
SCNA1041756
Termen limită
20.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1088330

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

10.788,72 RON

din 10.873,51 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 84,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.