Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 72,9% sub estimat

Achizitia de materiale necesare pentru combaterea pandemiei cu virusul COVID-19, Lotul 1: Mănuşi protecţie , Lot 2: Achiziția de dezinfectant TP1 pentru dezinfecția igienică a mâinilor prin frecare (gel), Lotul 3: Măşti protecţie.

Număr anunț
CN1026083
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
Furnizor / câștigător
MMTOP SAFE S.R.L. (CUI 42288350)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160.835,26 RON
Valoare atribuită
43.622,80 RON 72,9% sub estimat
Data publicării
09.11.2020 09:02
Anunț de atribuire
CAN1053937
Termen limită
11.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1099737

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 114.491,90 RON Adjudecat: 43.622,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 : Dezinfectanți TP1 pentru dezinfecția igienică a mâinilor prin… 86.808,28 RON MMTOP SAFE 35.309,40 RON ↓59,3%
3 Lotul 3: Măşti protecţie 27.683,62 RON BEST ACHIZITII 8.313,40 RON ↓70,0%

Participanți · 14 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MMTOP SAFE S.R.L. CUI 42288350
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 11 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

43.622,80 RON

din 160.835,26 RON estimat 72,9%

Adjudecat la 27,1% din estimat · economie 117.212,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.