Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,8% sub estimat
Lichid-cromatograf de presiune ultra-inalta UHPLC
- Număr anunț
- CN1022478
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 38432200-4 · Cromatografe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 489.210,24 RON
- Valoare atribuită
- 343.409 RON 29,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.07.2020 01:40
- Anunț de atribuire
- CAN1043567
- Termen limită
- 03.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 129-315621
- Documentație de atribuire
- DF1088277
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL CUI RO 14269328
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Shimadzu Handelsgesellschaft mbH CUI ATU 18379608
Valoare atribuită
343.409 RON
din 489.210,24 RON estimat
29,8%
Adjudecat la 70,2% din estimat · economie 145.801,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.