Atribuită
Anunț de participare
Proiectare( PAC+PT+CS+DE)+asistenta tehnica pe parcursul executarii lucrarilor şi execuţia lucrărilor la obiectivul de investitii: „Reabilitare si modernizare Liceul Tehnologic de Servicii, municipiul Bistrita"
- Număr anunț
- SCN1071260
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- PLANIMOB CAD SRL (CUI 35445389)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.806.712,63 RON
- Valoare atribuită
- 8.434.200,67 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 16:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1048179
- Termen limită
- 13.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088735
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT DE LUCRARI -model-semnat.doc.p7s
- Documentatie tehnica-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1088735.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- Liste cantitati fara valori-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
RECORD SRL CUI RO 562467
Asociați 1
PLANIMOB CAD SRL CUI 35445389
Subcontractanți 3
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO BISTRITA SA CUI 3536144
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
PLAN CONTUR S.R.L. CUI RO 17568510
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AMICII BUILDING SRL CUI RO 24060832
Subcontractanți 4
DESIGN CONSTRUCT IMOBIL S.R.L. CUI RO31950825
ELECTRO-TOTAL BISTRITA SRL CUI 37812066
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
FLAELY GRUP SRL CUI RO15665282
Asociați 1
CML.RO SRL CUI RO 9337248
Subcontractanți 1
MOUA STUDIO S.R.L. CUI 37281142
Valoare atribuită
8.434.200,67 RON
din 5.806.712,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro