Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,1% sub estimat
Actualizare rapoarte de evaluare pentru 15 proprietati imobiliare in vederea achizitionarii acestora, necesare pentru finalizarea obiectivului de investitii „Scoaterea gospodariilor din satul Racataul de Jos, Comuna Horgesti, judetul Bacau de sub influenta lacului de acumulare Racaciuni. Varianta despagubiri
- Număr anunț
- SCN1071235
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 4.450 RON 55,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2020 14:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1045578
- Termen limită
- 04.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088661
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI EVALUĂRI SRL CUI 9366235
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXPERTUS SRL CUI RO 17894584
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CITADELLE EXPERT SRL CUI 34714578
Valoare atribuită
4.450 RON
din 9.900 RON estimat
55,1%
Adjudecat la 44,9% din estimat · economie 5.450 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.