Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Solutie integrata mobila de comunicatii
- Număr anunț
- SCN1071216
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
- Furnizor / câștigător
- MARCTEL - S.I.T. SRL (CUI 10453050)
- Cod CPV
- 32524000-2 · Sistem de telecomunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.173 RON
- Valoare atribuită
- 175.999 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2020 10:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1043550
- Termen limită
- 27.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088601
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CENTRUL PENTRU SERVICII DE RADIOCOMUNICATII SRL CUI RO5573351
Valoare atribuită
175.999 RON
din 176.173 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 174 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.