Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Dezvoltarea pistei de biciclete din zona transfrontalieră Salonta – Békéscsaba - WeBike (ROHU-140)

Număr anunț
SCN1071213
Autoritate contractantă
COMUNA MADARAS (CUI 5398366)
Furnizor / câștigător
ASFAMIXT SRL (CUI 20847710)
Cod CPV
45233162-2 · Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.305.094 RON
Valoare atribuită
2.284.166,87 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
08.07.2020 10:08
Anunț de atribuire
SCNA1042679
Termen limită
28.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1088646

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASFAMIXT SRL CUI RO 20847710
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670

Valoare atribuită

2.284.166,87 RON

din 2.305.094 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 20.927,13 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.