Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat
“Achizitia de utilaje pentru compartimentul de gospodarire comunala – budoexcavator si accesorii ”
- Număr anunț
- SCN1071267
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS - JUDETUL CLUJ (CUI 4349039)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420.168 RON
- Valoare atribuită
- 379.700 RON 9,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2020 07:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1041132
- Termen limită
- 20.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088752
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
379.700 RON
din 420.168 RON estimat
9,6%
Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 40.468 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.