Atribuită
Anunț de participare
servicii de elaborare a Studiului privind analiza nevoilor în domeniul tineret și sport la nivelul municipiului Blaj în cadrul proiectului “Municipiul Blaj – Administratie publica inteligenta si participativa” cod MySmis 135372
- Număr anunț
- SCN1071403
- Autoritate contractantă
- Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
- Furnizor / câștigător
- ECO MAPS SRL (CUI 33876571)
- Cod CPV
- 79300000-7 · Studii de piata si cercetare economica; sondaje si statistici (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 17:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1041255
- Termen limită
- 27.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088926
Documente
Documentația de atribuire
- 16 Anexa GDPR contract verificat.docx.p7s
- 4 Clauze contractuale verificat.doc.p7s
- 5.1 Formular propunere tehnica.docx.p7s
- 5 Formulare si modele.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI Strategia de dezvoltare tineret si sport.doc.p7s
- Criterii de atribuire-componenta tehnica si financiara verificat.docx.p7s
- FisaDate_DF1088926.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECO MAPS SRL CUI RO33876571
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro