Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat

Furnizare dotari de specialitate in cadrul proiectului: “Dotare Scoala Gimnaziala “Gabriel Dragan“, sat Nicoresti, Comuna Nicoresti, judetul Galati“

Număr anunț
SCN1071391
Autoritate contractantă
COMUNA NICORESTI (CONSILIUL LOCAL NICORESTI) (CUI 3878767)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224.480 RON
Valoare atribuită
192.051 RON 14,4% sub estimat
Data publicării
10.07.2020 15:32
Anunț de atribuire
SCNA1043341
Termen limită
31.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1089068

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430

Valoare atribuită

192.051 RON

din 224.480 RON estimat 14,4%

Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 32.429 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.