Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Sistem rapid PCR SARS Cov 2
- Număr anunț
- SCN1071368
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- ZONEMED BIOMETRIX SRL (CUI 25638242)
- Cod CPV
- 38951000-6 · Echipament de reactie in lant a polimerazei (RLP) in timp real (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.042 RON
- Valoare atribuită
- 104.900 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2020 13:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1042165
- Termen limită
- 21.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088883
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZONEMED BIOMETRIX SRL CUI RO25638242
Valoare atribuită
104.900 RON
din 105.042 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 142 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.