Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,3% sub estimat
MONITOARE
- Număr anunț
- SCN1071318
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Cod CPV
- 32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180.719,32 RON
- Valoare atribuită
- 113.304,20 RON 37,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2020 08:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1045977
- Termen limită
- 21.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088832
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 17 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FLAX COMPUTERS SRL CUI RO 14639030
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
113.304,20 RON
din 180.719,32 RON estimat
37,3%
Adjudecat la 62,7% din estimat · economie 67.415,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.