Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru - Carburanti auto pe baza de carduri (motorina si benzina fara plumb)
- Număr anunț
- CN1026267
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.357.800 RON
- Valoare atribuită
- 5.889.169,25 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1051499
- Termen limită
- 30.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 225-552744
- Documentație de atribuire
- DF1100424
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini combustibil REV.1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1100424.pdf
- MODEL Acord-cadru REV.1.pdf.p7s
- Model Contract-subsecvent REV.1.pdf.p7s
- Modele formulare carburant REV.1.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
5.889.169,25 RON
din 4.357.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro