Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 91,2% sub estimat

Acord cadru furnizare reactivi pentru analiza sumarului de urina, inclusiv produse si servicii necesare pentru efectuarea unui examen sumar de urina

Număr anunț
CN1026264
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.000 RON
Valoare atribuită
21.043,50 RON 91,2% sub estimat
Data publicării
13.11.2020 11:44
Anunț de atribuire
CAN1053693
Termen limită
22.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1100149

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

21.043,50 RON

din 240.000 RON estimat 91,2%

Adjudecat la 8,8% din estimat · economie 218.956,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.