Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,6% sub estimat

Echipamente individuale de protectie

Număr anunț
CN1026255
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
Cod CPV
18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178.875 RON
Valoare atribuită
159.930 RON 10,6% sub estimat
Data publicării
13.11.2020 09:35
Anunț de atribuire
CAN1052496
Termen limită
11.01.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1100120

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PYF PRODUCTION SRL CUI RO 5468992

Valoare atribuită

159.930 RON

din 178.875 RON estimat 10,6%

Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 18.945 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.