Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,8% sub estimat
Furnizare cartuse/tonere pentru imprimante, copiatoare, multifunctionale, faxuri
- Număr anunț
- SCN1071475
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.085 RON
- Valoare atribuită
- 22.753 RON 41,8% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2020 13:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1041395
- Termen limită
- 29.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088939
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Valoare atribuită
22.753 RON
din 39.085 RON estimat
41,8%
Adjudecat la 58,2% din estimat · economie 16.332 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.