Anulată
Anunț de participare
Proiectarea și execuția Autostrăzii Brașov – Târgu Mureș – Cluj – Oradea Secțiunea 3B: Mihăiești – Suplacu de Barcău Subsecțiunea 3B3: Poarta Salajului – Zalau, km 25+500 – km 40+637, inclusiv Tunel rutier la profil de autostradă în zona Meseș și Subsecțiunea 3B4: Zalău - Nușfalău km 40+660 (km 40+637 3B3) - km 66+500
- Număr anunț
- CN1026213
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Cod CPV
- 45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.464.524.938,20 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1100714
- Termen limită
- 19.02.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 225-552215
- Documentație de atribuire
- DF1100247
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Documentatia de atribuire - Sectiunile II.1.4, III.1.1.a), III.1.3.a), III.1.6.a) si IV.4.3.pdf.p7s
- Anexa Criterii de Selectie.pdf.p7s
- Cerintele Beneficiarului.pdf.p7s
- CONTRACT.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part01.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part02.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part03.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part04.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part05.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part06.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part07.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part08.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part09.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part10.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part11.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part12.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part13.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part14.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part15.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part16.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part17.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part18.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part19.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part20.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part21.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part22.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part23.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part24.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part25.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part26.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part27.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part28.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part29.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part30.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part31.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part32.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part33.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part34.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part35.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part36.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part37.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part38.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part39.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part40.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part41.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part42.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part43.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part44.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part45.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part46.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part47.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part48.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part49.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part50.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part51.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part52.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part53.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part54.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part55.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part56.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part57.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part58.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part59.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part60.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part61.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part62.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part63.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului.part64.rar.p7s
- FisaDate_DF1100247.pdf
- Formulare.pdf.p7s
Participanți · 15 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
MAPA INSAAT VE TICARET ANONIM SIRKETI CUI 6120028093
Asociați 1
Cengiz Insaat Sanayi ve Ticaret A.S. CUI 2060011753
Subcontractanți 12
ARGIF PROIECT SRL CUI RO 7945400
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
ELEKTRA INVEST SRL CUI 17554302
GEOSTUD SRL CUI RO 13840425
H.I.T & COLD INSTAL SRL CUI 15872695
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE VASILE PARVAN CUI 4266804
Mocanu si Asociatii S.P.R.L. CUI RO8078374
OLD & NEW CONSTRUCT SRL CUI 32240508
PHOTOVOLTAIC SYSTEMS SRL CUI RO27820193
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
SION SOLUTION SRL CUI 30568089
SOF INSTAL PROIECT SRL CUI 33942730
Terți + subcontractanți 1
YUKSEL PROJE ULUSLARARASI A.S. CUI 38861
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
China State Construction Engineering Corporation Ltd CUI 911100007109351850
Terți susținători 1
Hunan Provincial Communications Planning, Survey & Design Institute Co., Ltd. CUI 914300001837823234
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SSB Sauerwein & Schaefer Bau AG CUI CHE-101.057.109
Valoare estimată
4.464.524.938,20 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
3 licitații deschise pe 45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.