Atribuită Anunț de participare

Achizitia de stație grafică Tower și licențe software pentru proiectul cu titlul "Inovarea locomotivei electrice LEMA în scopul creșterii eficienței energetice" (cod SMIS 121863), Nr. contract de finanțare: 266/22.06.2020

Număr anunț
CN1026200
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170.500 RON
Valoare atribuită
170.490 RON
Data publicării
18.11.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1049443
Termen limită
21.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 225-552593
Documentație de atribuire
DF1100061

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841

Valoare atribuită

170.490 RON

din 170.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.