Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat

“Servicii de paza si protectie a bunurilor si persoanelor din cadrul obiectivelor ce apartin SDEE Muntenia Nord SA - SDEE Galati”

Număr anunț
CN1022808
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
Furnizor / câștigător
DIALFA SECURITY SRL (CUI 13818436)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.771.000 RON
Valoare atribuită
1.602.293,18 RON 9,5% sub estimat
Data publicării
14.07.2020 15:32
Anunț de atribuire
CAN1042220
Termen limită
13.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1089271

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DIALFA SECURITY SRL CUI RO 13818436
Asociați 2
ALFARO SECURITY SRL CUI RO 18164600
X SERV SRL CUI RO26150770
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 2
VIPGUARD SRL CUI RO 14684901

Valoare atribuită

1.602.293,18 RON

din 1.771.000 RON estimat 9,5%

Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 168.706,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.