Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat
Servicii de curatenie pentru Societatea de Distributie a Energiei Electrice Muntenia Nord S.A. - Sucursala Galati
- Număr anunț
- CN1022807
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480.000 RON
- Valoare atribuită
- 443.741,76 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.07.2020 15:11
- Anunț de atribuire
- CAN1042030
- Termen limită
- 14.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089225
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ADAN PROFESSIONAL SRL CUI 32188876
Valoare atribuită
443.741,76 RON
din 480.000 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 36.258,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.