Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,7% sub estimat

Proiectare, asistenta tehnica si executie ,,Realizare pista de biciclete in comuna Branesti, judetul Ilfov"

Număr anunț
SCN1071531
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Furnizor / câștigător
HENTZA BUSINESS SRL (CUI 38395463)
Cod CPV
45233162-2 · Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.870.303,04 RON
Valoare atribuită
1.390.128,45 RON 25,7% sub estimat
Data publicării
14.07.2020 08:57
Anunț de atribuire
SCNA1044364
Termen limită
30.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1089154

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
REVITAROM SA CUI RO 6005180
Asociați 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Asociați 1
GRAFIC TENDS S.R.L. CUI RO16512643

Valoare atribuită

1.390.128,45 RON

din 1.870.303,04 RON estimat 25,7%

Adjudecat la 74,3% din estimat · economie 480.174,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.