Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
LN1,2 – Intretinere/reparatii tip service si reparatii accidentale pentru regulatoarele electrohidraulice (REH) aferente TA1, TA2 din CTE Grozavesti si TA3, TA4 din CTE Progresu
- Număr anunț
- SCN1071517
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- ICPET INTROMETIC SRL (CUI 21085565)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 372.200 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1044446
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089091
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ICPET INTROMETIC SRL CUI 21085565
Valoare atribuită
372.200 RON
din 372.201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro