Anulată Anunț de participare

Furnizare de echipamente și dotări pentru proiectul „Modernizarea și Dotarea Ambulatoriului din Cadrul Secției Exterioare Obstetrică-Ginecologie a Spitalului Județean de Urgența “Mavromati” Botoșani”- 2 Loturi , cod SMIS 126318.

Număr anunț
CN1022687
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824.543,50 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
14.07.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1039655
Termen limită
24.08.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 134-328834
Documentație de atribuire
DF1088890

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 824.543,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente medicale 162.625 RON Anulat
2 Echipament medical radiologic 661.918,50 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.