Atribuită
Anunț de participare
Piese de schimb si consumabile pentru echipamente de Securitate-LOT2 – Piese de schimb,consumabile pentru echipamente de securitate produse de Smith Heiman (Ionscan , RX si CEIA )
- Număr anunț
- SCN1071641
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455.000 RON
- Valoare atribuită
- 455.000 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 11:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1042247
- Termen limită
- 23.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089235
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Valoare atribuită
455.000 RON
din 455.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro