Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Furnizare de Aparat laser fizioterapie

Număr anunț
SCN1071640
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
33155000-1 · Aparate de fizioterapie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.739,50 RON
Valoare atribuită
48.500 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
15.07.2020 11:35
Anunț de atribuire
SCNA1041832
Termen limită
27.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1089203

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DANSON SRL CUI RO 4781338

Valoare atribuită

48.500 RON

din 48.739,50 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 239,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.