Atribuită Anunț de participare

Detector matriceal cu focalizare planara pentru dotarea Laboratorului de Electrochimie si PATLAB Bucuresti

Număr anunț
SCN1071638
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI RO9364218)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315.126 RON
Valoare atribuită
315.126 RON
Data publicării
15.07.2020 11:17
Anunț de atribuire
SCNA1042874
Termen limită
30.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1088958

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527

Valoare atribuită

315.126 RON

din 315.126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.