Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 48,3% sub estimat

Proiectare PTh si DE, inclusiv documentatii avize, acorduri, PAC, POE si faze control pentru “Reabilitare si anvelopare pavilion A (constructiile C1, C2, C3), Spitalul Judetean de Urgenta Braila, Soseaua Buzaului, nr. 2”

Număr anunț
SCN1071717
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
HENTZA BUSINESS SRL (CUI 38395463)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488.263,14 RON
Valoare atribuită
252.383 RON 48,3% sub estimat
Data publicării
16.07.2020 15:08
Anunț de atribuire
SCNA1048148
Termen limită
06.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1089522

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
PROSYS GRUP SRL CUI RO 16518190
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

252.383 RON

din 488.263,14 RON estimat 48,3%

Adjudecat la 51,7% din estimat · economie 235.880,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.