Atribuită
Anunț de participare
Servicii privind înregistrarea și difuzarea ședințelor Consiliului Local al Municipiului Giurgiu, realizarea și difuzarea de materiale audiovizuale referitoare la proiectele și activitățile de larg interes local, prin intermediul unui post local de televiziune
- Număr anunț
- SCN1071710
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FORCE TECHNIC SRL (CUI 17208678)
- Cod CPV
- 92220000-9 · Servicii de televiziune (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.800 RON
- Valoare atribuită
- 37.800 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 14:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1041180
- Termen limită
- 27.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089409
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVA FORCE TECHNIC SRL CUI RO 17208678
Valoare atribuită
37.800 RON
din 37.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro