Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 92,3% sub estimat

CONTRACT DE FURNIZARE MANUSI CHIRURGICALE, DE EXAMINARE SI DE NITRIL

Număr anunț
CN1026327
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
981.250 RON
Valoare atribuită
76.000 RON 92,3% sub estimat
Data publicării
20.11.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1049476
Termen limită
03.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 227-556482
Documentație de atribuire
DF1100367

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 981.250 RON Adjudecat: 76.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Manusi chirurgicale sterile (nr.7;7,5;8;8,5) 90.250 RON TZMO ROMANIA SRL 76.000 RON ↓15,8%
2 Manusi de examinare din latex (marimea M;L;S) 280.500 RON Anulat
3 Manusi de examinare din nitril, neprudate (marimea M;L;S) 610.500 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687

Valoare atribuită

76.000 RON

din 981.250 RON estimat 92,3%

Adjudecat la 7,7% din estimat · economie 905.250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.