Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,0% sub estimat
CONTRACT DE FURNIZARE DE PRODUSE BIOCIDE.COD UNIC DE IDENTIFICARE 4222239/2020/48
- Număr anunț
- CN1026329
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 52.500 RON 30,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.11.2020 09:38
- Anunț de atribuire
- CAN1050976
- Termen limită
- 28.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1100381
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIMEDIK IMPEX SRL CUI RO 30410916
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Valoare atribuită
52.500 RON
din 75.000 RON estimat
30,0%
Adjudecat la 70,0% din estimat · economie 22.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.