Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat
Servicii de consultanţă în elaborare şi implementare proiect AFM Iluminat public pentru obiectul de investiţie „Iluminat public inteligent"
- Număr anunț
- SCN1071665
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- EUROTOP CONSULTING SRL (CUI 17750961)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.613,45 RON
- Valoare atribuită
- 29.800 RON 11,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2020 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1041131
- Termen limită
- 27.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089342
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROTOP CONSULTING SRL CUI RO 17750961
Valoare atribuită
29.800 RON
din 33.613,45 RON estimat
11,3%
Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 3.813,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.