Atribuită Anunț de participare

Furnizarea de „Combustibil auto: motorină standard și benzină standard 95”.

Număr anunț
CN1022751
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.424.600 RON
Valoare atribuită
4.978.188 RON
Data publicării
16.07.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1041970
Termen limită
14.08.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 135-333394
Documentație de atribuire
DF1089224

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

4.978.188 RON

din 4.424.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.