Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Lucrari de reparare - Reabilitare Pod Scarisoara - D.S Caras - Severin
- Număr anunț
- SCN1071784
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- COLCEAR SERVCOM SRL (CUI 4606531)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 666.272 RON
- Valoare atribuită
- 656.483,69 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2020 11:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1049035
- Termen limită
- 06.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089421
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
COLCEAR SERVCOM SRL CUI RO 4606531
Asociați 1
COMPACT-PRODUCT SRL CUI RO 7323424
Valoare atribuită
656.483,69 RON
din 666.272 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 9.788,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.