Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat

Reactivi pentru detectia Cov-19

Număr anunț
CN1026353
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.625.000 RON
Valoare atribuită
5.234.175 RON 6,9% sub estimat
Data publicării
20.11.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1049374
Termen limită
08.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 228-561204
Documentație de atribuire
DF1100564

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BIOGENETIX SRL CUI RO 15845119

Valoare atribuită

5.234.175 RON

din 5.625.000 RON estimat 6,9%

Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 390.825 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.