Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat
Furnizare energie electrica
- Număr anunț
- CN1022851
- Autoritate contractantă
- Municipiul Calarasi (CUI 4445370)
- Furnizor / câștigător
- MONSSON TRADING SRL (CUI 25032083)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.696.553,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.453.776,78 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1042647
- Termen limită
- 27.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 138-338692
- Documentație de atribuire
- DF1089374
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MONSSON TRADING SRL CUI RO 25032083
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Valoare atribuită
3.453.776,78 RON
din 3.696.553,88 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 242.777,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.