Atribuită
Anunț de participare
achiziție utilaj acostamente
- Număr anunț
- SCN1071891
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean de Administrare a Domeniului Public si Privat Galati (CUI 12174981)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756.302,52 RON
- Valoare atribuită
- 756.300 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 19:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1041715
- Termen limită
- 27.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089781
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
756.300 RON
din 756.302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro