Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,2% sub estimat
"Servicii de elaborare documente de planificare strategică în cadrul proiectului: ”Planificare strategică - Municipiul Vaslui”, cod SIPOCA 812, cod MySMIS 136626 Planul Strategic Instituțional al Municipiului Vaslui aferent anilor 2020-2022 Strategia Integrată de Dezvoltare Urbană a Municipiului Vaslui 2021-2027 Planul de Mobilitate Urbană Durabilă al Municipiului Vaslui 2021-2027
- Număr anunț
- SCN1071841
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670.000 RON
- Valoare atribuită
- 326.960 RON 51,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2020 08:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1043790
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089586
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL CUI 33092442
Asociați 1
AVENSA CONSULTING SRL CUI RO 15485389
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CIVITTA STRATEGY & CONSULTING S.A. CUI RO 19861729
Asociați 1
TTL PLANNING SRL CUI 35660859
Valoare atribuită
326.960 RON
din 670.000 RON estimat
51,2%
Adjudecat la 48,8% din estimat · economie 343.040 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.