Anulată
Anunț de participare
Servicii curatiri decantoare, rezervoare, camine, canale si predarea deseurilor periculoase de la subunitati S.R.T.F.C. TIMISOARA
- Număr anunț
- SCN1071833
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 90913200-2 · Servicii de curatare a rezervoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284.510 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 08:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1090125
- Termen limită
- 06.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089537
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BOIL RECYCLING S.R.L. CUI 27189565
Terți susținători 1
ROMMETALCOM SRL CUI RO15659248
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ROMMETALCOM SRL CUI RO15659248
Asociați 1
BOIL RECYCLING S.R.L. CUI 27189565
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANDEX IMPORT EXPORT SRL CUI RO21678180
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.