Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,4% sub estimat

Prestare servicii de reparatii motoare si transformatoare electrice, precum si asigurarea pieselor de schimb asociate prestarii serviciilor de reparatii

Număr anunț
CN1026481
Autoritate contractantă
OMV PETROM S.A (CUI RO1590082)
Furnizor / câștigător
ELECTRO STANDARD SRL (CUI 16044127)
Cod CPV
50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.397.379 RON
Valoare atribuită
12.048.309 RON 54,4% sub estimat
Data publicării
26.11.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1055348
Termen limită
15.01.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 232-573458
Documentație de atribuire
DF1098991

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRO STANDARD SRL CUI RO 16044127

Valoare atribuită

12.048.309 RON

din 26.397.379 RON estimat 54,4%

Adjudecat la 45,6% din estimat · economie 14.349.070 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.