Atribuită Anunț de participare

Echipamente medicale- analizoare

Număr anunț
CN1026473
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587.000 RON
Valoare atribuită
833.000 RON
Data publicării
23.11.2020 09:21
Anunț de atribuire
CAN1050599
Termen limită
24.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1100891

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 833.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Analizor de gaze in sange, electroliti, metaboliti si CO-Oximet… PRION POCT 2 contracte 833.000 RON
PRION POCT · contract 12608 · 26.01.2021 587.000 RON
PRION POCT · contract 15486 · 16.06.2021 246.000 RON
2 Analizor de monitorizare a sangerarii prin tromboelastometrie

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886

Valoare atribuită

833.000 RON

din 587.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.